Preskočiť na obsah
Miloš Palán

Stavebníctvo

Miloš Palán

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Michal nad Žitavou
Od roku
2008
IČO
44 438 087

Miloš Palán

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
941 62 Michal nad Žitavou
Na trhu od
1. októbra 2008
IČO
44 438 087
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

18
rokov na trhu
2008
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Miloš Palán

Miloš Palán – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Michal nad Žitavou. Podniká od 1. októbra 2008.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Miloš Palán
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
44 438 087
Dátum vzniku
1. októbra 2008
Miesto podnikania
941 62 Michal nad Žitavou
Živnostenský register
Okresný úrad Nové Zámky, vložka č. 430-34658
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 19. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Miloš Palán zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Miloš Palán?

Miesto podnikania je v obci 941 62 Michal nad Žitavou.

Čím sa Miloš Palán zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Miloš Palán?

IČO je 44 438 087.

Odkedy podniká Miloš Palán?

Podnikanie začalo 1. októbra 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Miloš Palán podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese milos-palan.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.